Вторник, 23.01.2018, 13:39Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

LanguagesНаши партнёры

DIGITAL LAB STUDIO - разработчик, издатель мобильных приложений, фото-видео студия, рекламное агентство
LUMINOF - люминофор, флуоресцент и лак №1 в Украине!
COMPMAST - Компьютерный сервис, скорая компьютерная помощь №1 в Черкассах и Киеве 0939133710, 0967545215, 0501373907
Автовыкуп Черкассы и Украина №1 0939133710, 0967545215, 0501373907

Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Доски объявлений, бесплатные объявления, дать объявление - 495ru.ruКаталог экологических сайтов. Экологические проблемы и пути их решения. GlavBoard.ru Топ Україна

український каталог
Каталог сайтов Украины
Каталог
сайтів України регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Добавить сайт

Поиск по сайту

Облако тегов

Глобус посещений

Опрос

Какое ,по вашему мнению, состояние окружающей среды в Украине ?
Всего ответов: 78

Наш баннер

Нажмите "[ Получить код баннера]", скопируйте код и разместите его на своём сайте.

[ Получить код баннера]

Статистика

Информация о сайте

 

Общественный экологический Internet-проект ECOLOG.   

 

ECOLOG - это открытый экологический портал, который посвящен экологии и создан для людей, интересующихся данной тематикой. В большей степени главная задача проекта заключается в экологическом воспитании, повышении уровня экологической культуры и сознательности каждого человека и общества вцелом. Мы с благодарностью примем любые предложения по улучшению проекта, и надеемся, что наша совместная работа принесет результаты.

Да, пока в нашей стране экология не так популярна, как должна быть, но эта несправедливость когда-нибудь да кончится. Надеемся, это произойдет в том числе и благодаря нашему сайту.

 

Наша місія – сприяти поширенню принципів сталого розвитку у всіх сферах суспільного життя, підтримуючи тим самим розвиток конкурентної та ефективної української держави.

ECOLOG в економіці та бізнесі – це екологічна відповідальність бізнесу, врахування екологічного критерію при розробці економічної політики, розвиток ринку дружніх до довкілля товарів та послуг.

ECOLOG в політиці – це надання належного значення природоохоронному фактору при розробці стратегічних програм та нормативних актів, контроль за виконанням екологічного законодавства, активна участь у міжнародному русі із захисту довкілля.

ECOLOG в освіті та науці – це розробка та впровадження системи екологічної освіти, активізація наукових досліджень в галузі охорони довкілля, створення умов для якісної освіти та професійного зростання молодих природоохоронців.

ECOLOG в побуті – це внесок кожного з нас в охорону довкілля, легкі зусилля та зміни в поведінці, які можуть принести вагомі результати.

ECOLOG в культурі та релігії – це розвиток екологічного мистецтва у всіх його можливих проявах, залучення потенціалу релігії для популяризації природоохоронних ідей, поширення екологічної етики.

Реалізація всіх цих напрямів забезпечить наше право й права майбутніх поколінь на чисте і безпечне довкілля та забезпечення своїх потреб.

Реалізацій всіх цих напрямів дозволить поширити нові методи виробництва, нові звички споживання та сформувати іншу свідомість Людини.

Реалізація всіх цих напрямів потребує потужної інформаційної підтримки, створення багатого та продуктивного інформаційного середовища, частинкою якого й стане інтернет-проект «ECOLOG».

Наші принципи:

• відкритість – ми відкриті до співпраці та до конструктивної критики, ми відкриті до Ваших думок та відгуків на інформацію у формі коментарів, листів та дописів на форумі; ми не прагнемо нав’язати свій погляд на події чи процеси, натомість – хочемо чути Ваш.

• повага до авторського права – авторські права на публікації, розміщені на нашому сайті належать їх авторам; при використанні матеріалів інших сайтів ми зобов’язуємось наводити активне гіперпосилання на джерело інформації.

• постіний розвиток – ми прагнемо ставати кращими, аби приносити більше користі нашим читачам.

• орієнтація на читача – ми прагнемо розуміти Ваші існуючі та майбутні потреби й вимоги, аби прагнути їх перевищити.

Ми щиро віримо, що ECOLOG не омине український сегмент всемережжя.

Раз на місяць ми надсилаємо своїм читачам "Звістку ECOLOG", в якій розповідаємо про ключові новини в сфері охорони довкілля, а також про розвиток сайту, нові можливості та досягнення.

ЯКІ ВИГОДИ ОТРИМУЮТЬ ЧЛЕНИ НАШОЇ СПІЛЬНОТИ?

Перш за все, ECOLOG – це можливість першим дізнаватися про ключові екологічні новини та отримувати найактуальнішу інформацію про розвиток екологічних технологій, пріоритети екологічної політики та екологічні ініціативи бізнесу.

По-друге, ECOLOG – це джерело корисних порад, які допоможуть Вам зробити свій вплив на довкілля меншим та більш ефективно використовувати природні ресурси.

По-третє, ECOLOG – це досвід: досвід експертів, та досвід всіх наших читачів, яким Ви можете обмінюватися на сторінках сайту.

Нарешті, ECOLOG – це можливість знайти омріяну роботу у нашій рубриці "Вакансії”.

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ СПІЛЬНОТИ ТА ОТРИМУВАТИ ВСІ ЦІ ПЕРЕВАГИ?

Дуже просто! Відвідуйте наш сайт, ставайте нашими прихильниками у соціальних мережах та слідкуйте за оновленнями у зручний для Вас спосіб.

Автор проекту:

еколог, спеціаліст Лисенко Дмитро Ігорович.

ECOLOG © - Копирование материалов сайта разрешено ТОЛЬКО с АКТИВНОЙ ссылкой на источник www.ecolog.at.ua. Правила использования и копирования информации с сайта ECOLOG вы можете прочитать ->ЗДЕСЬ<-. Все права защищены. |2009-2015| Designed by BI_Group