Пятница, 07.08.2020, 12:20Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

Наши партнёры

DIGITAL LAB STUDIO - разработчик, издатель мобильных приложений и сайтов, фото-видео студия, рекламное агентство
LUMINOF - люминофор, флуоресцент и светящиеся краски №1 в Украине!
COMPMAST - Компьютерный сервис, скорая компьютерная помощь №1 в Черкассах и Киеве 0939133710, 0967545215, 0501373907
Автовыкуп Черкассы и Украина №1 0939133710, 0967545215, 0501373907
TRUFEL - высококачественный трюфель и трюфельные продукты №1! Грибы трюфели, трюфеля, трюфель в Украине!
Шафран — высококачественный органический шафран по лучшей цене! SHAFRAN — купить шафран №1 в Украине, шафран цена!


Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Доски объявлений, бесплатные объявления, дать объявление - 495ru.ruКаталог экологических сайтов. Экологические проблемы и пути их решения. GlavBoard.ru Топ Україна

український каталог
Каталог сайтов Украины
Каталог
сайтів України регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Добавить сайт

Поиск по сайту

Облако тегов

Глобус посещений

Опрос

Вы получили некую сумму денег с условием, что часть потратите на развитие экологии. Эта часть будет:
Всего ответов: 14

Наш баннер

Нажмите "[ Получить код баннера]", скопируйте код и разместите его на своём сайте.

[ Получить код баннера]

Статистика

Посада: Начальник лабораторії з охорони навколишнього середовища
Завдання та обов’язки. Здійснює контроль за виконанням підприємствами і суднами постанов і рішень директивних органів, наказів і вказівок вищестоящих організацій, розпорядження державних контролюючих органів з питань охорони навколишнього середовища. Приймає безпосередню участь у розробленні організаційно-технічних заходів підприємств і суден пароплавства з охорони навколишнього середовища і організує контроль за їх виконанням.Розроблює і забезпечує впровадження норм і вимог типових, відомчих і нормативних документів, застосування яких обмежує або виключає негативний вплив виробничої діяльності берегових і плавучих об’єктів на навколишнє середовище, організує контроль за правильним режимом роботи устаткування та інших технічних засобів, впровадженням нового устаткування, технологічних процесів, що направлені на поліпшення стану навколишнього середовища.

Визначає потребу пароплавства та його підприємств у спеціалізованому флоті і спеціальних причалах, а також в устаткуванні і пристроях для флоту і берегових підприємств для збирання, перероблення і знищення стічних вод і фекалій, сухого сміття, відпрацьованих мастил і харчових відходів і контролює їх постачання, будівництво, установлення і експлуатацію. Організовує вивчення, узагальнення і поширення передового досвіду ведення роботи з охорони навколишнього середовища. Забезпечує ведення планової і статистичної документації, раціональне використання відпущених коштів на природоохоронні заходи.

Здійснює керівництво діяльністю працівників з охорони навколишнього середовища в басейні і подає пропозиції щодо заохочення працівників, що відзначилися, накладає дисциплінарні стягнення і грошові штрафи на порушників. Контролює дотримування правил і норм охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Повинен знати: чинні законодавчі акти, постанови Кабінету Міністрів, методичні і інструктивні вказівки державних інспектуючих органів, накази і розпорядження з питань охорони навколишнього середовища; Устав служби на судах річкового флоту, Устав про дисципліну праці працівників річкового транспорту; правила перевезення річковим транспортом і правила Річкового Регістру, правила технічної експлуатації річкового транспорту; експлуатаційно-технічні характеристики суден; схему водних шляхів і розміщення в басейні підприємств і місць добування нерудних будівельних матеріалів; будову і правила експлуатації контрольно-вимірювальної апаратури, що визначає рівень стану навколишнього середовища; передовий вітчизняний і зарубіжний досвід у галузі охорони навколишнього середовища; основи економіки, організацію виробництва, праці і управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста — не менше 3 років, бакалавра — не менше 5 років.

Джерело: Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників.

ECOLOG © - Копирование материалов сайта разрешено ТОЛЬКО с АКТИВНОЙ ссылкой на источник www.ecolog.at.ua. Правила использования и копирования информации с сайта ECOLOG вы можете прочитать ->ЗДЕСЬ<-. Все права защищены. |2009-2015| Designed by BI_Group