Пятница, 07.08.2020, 11:54Главная | Регистрация | Вход

Меню сайта

Наши партнёры

DIGITAL LAB STUDIO - разработчик, издатель мобильных приложений и сайтов, фото-видео студия, рекламное агентство
LUMINOF - люминофор, флуоресцент и светящиеся краски №1 в Украине!
COMPMAST - Компьютерный сервис, скорая компьютерная помощь №1 в Черкассах и Киеве 0939133710, 0967545215, 0501373907
Автовыкуп Черкассы и Украина №1 0939133710, 0967545215, 0501373907
TRUFEL - высококачественный трюфель и трюфельные продукты №1! Грибы трюфели, трюфеля, трюфель в Украине!
Шафран — высококачественный органический шафран по лучшей цене! SHAFRAN — купить шафран №1 в Украине, шафран цена!


Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Доски объявлений, бесплатные объявления, дать объявление - 495ru.ruКаталог экологических сайтов. Экологические проблемы и пути их решения. GlavBoard.ru Топ Україна

український каталог
Каталог сайтов Украины
Каталог
сайтів України регистрация сайта в каталогах ремонт квартиры своими руками

Добавить сайт

Поиск по сайту

Облако тегов

Глобус посещений

Опрос

Как вы считаете, в вашем городе ведётся правильная политика в сфере экологической безопасности?
Всего ответов: 89

Наш баннер

Нажмите "[ Получить код баннера]", скопируйте код и разместите его на своём сайте.

[ Получить код баннера]

Статистика

Дослідження щодо посади "інженера-еколога"
Дослідницький центр порталу SuperJob.ua в квітні 2008 року розглянув пропозиції роботодавців і очікування претендентів на позицію «Інженер-еколог»

Регіон дослідження: м.Київ

Дата проведення дослідження: квітень 2008р.

Одиниця виміру зарплатні: американський долар

Об’єкт дослідження: пропозиції працедавців і очікування претендентів на позицію «Інженер-еколог»

В посадові обов’язки такого спеціаліста входить забезпечення дотримання природоохоронного законодавства на підприємстві, складання планів з охорони навколишнього середовища і контроль за їх виконанням. Інженери-екологи також відповідають за розробку заходів запобігання забрудненню біосфери, складання і узгодження дозвільної документації.


Середньомісячна зарплата інженера-еколога в Києві складає 450 $. На одне вільне робоче місце в столиці претендує 14 кандидатів.



Вимоги до освіти інженерів-екологів, які роблять перші кроки у своїй професії, досить серйозні: неповна чи повна вища освіта в сфері екології або ж диплом технічного факультету ВНЗ разом із сертифікатами щодо закінчення спеціалізованих курсів. Інженеру-екологу початківцю необхідні наступні професійні навички: впевнене володіння комп’ютером, в т.ч. програмним забезпеченням, які застосовуються в сфері охорони навколишнього середовища, знання екологічного законодавства, нормативних і методичних матеріалів з охорони навколишнього середовища, системи екологічних стандартів і нормативів, вміння орієнтуватись в екологічній документації, а також досвід виконання розрахунків показників з охорони навколишнього середовища. Столичні спеціалісти такого рівня заробляють 300-400$. Навіть мінімальний досвід роботи за спеціальністю для початківців інженерів-екологів буде конкурентною перевагою.

Профільна вища освіта, кваліфікаційні сертифікати в сфері екологічної безпеки і досвід роботи за спеціальністю сприяють підвищенню оплати праці. Інженери-екологи такого рівня заробляють у Києві до 600$. Можливою вимогою до кандидата може бути знання англійської мови, обов’язковим – досвід розробки дозвільної документації.

До 1000$ заробляють інженери-екологи, які мають практичний досвід впровадження ІСО 14001. Крім цього від кандидата вимагається досвід роботи за спеціальністю у великій компанії не менше 3 років і документально підтверджений досвід створення системи управління екологічними аспектами підприємства. Вільне володіння англійською мовою в даному зарплатному діапазоні є конкурентною перевагою при працевлаштуванні.

Турботу щодо екологічної безпеки України взяли на свої тендітні плечі молоді жінки з вищою освітою. 80% інженерів-екологів – представниці прекрасної половини людства, 82% з них ще не виповнилось 30 років. 86% спеціалістів мають диплом ВНЗ, а 32% - сертифікати про закінчення спеціалізованих курсів.


Регіон дослідження: м.Київ

Дата проведення дослідження: квітень 2008р.

Одиниця виміру зарплатні: американський долар

Об’єкт дослідження: пропозиції працедавців і очікування претендентів на позицію «Інженер-еколог»

Типовий функціонал:

- Забезпечення дотримання природоохоронного законодавства на підприємстві;

- Складання планів щодо охорони навколишнього середовища, контролю за їх виконання;

- Розробка заходів щодо запобігання забрудненню навколишнього середовища;

- Розробка і узгодження дозвільної документації (проекти «Охорона навколишнього середовища» (ООС), «Оцінка впливу на навколишнє середовище» (ОВНС), «Гранично допустимі викиди» (ГДВ), «Санітарно-захисна зона» (СЗЗ) і т.д.)

Вимоги до позиції: тип зайнятості – повний робочий день

Рівень оплати праці спеціаліста визначається матеріальним благополуччям компанії, переліком посадових обов’язків, досвідом роботи за спеціальністю, рівнем розвитку професійних навичків.

Аналіз інформації щодо рівня оплати праці спеціаліста:

(без врахування бонусів, додаткових пільг і компенсацій)


Пояснення до таблиці

Дослідження масиву даних щодо заробітних платах в досліджуваних регіонах дозволяє виділити декілька основних зарплатних діапазонів, кожен із яких характеризує певним типовим набором вимог і побажань до кандидата. Кожен наступний зарплатний діапазон враховує вимоги, які були сформульовані для попередніх.

Пояснення до таблиці


Дослідження масиву даних щодо заробітних платах в досліджуваних регіонах дозволяє виділити декілька основних заробітних діапазонів, кожен із яких характеризується певним типовим набором вимог і побажань до кандидата. Кожен наступний зарплатний діапазон враховує вимоги, які були сформульовані для попередніх.



Статистичні данні

Віковий діапазон з найбільшим запитом від ринку праці 25-45 років; екологи у віці до 30 років складають 82% від загальної кількості спеціалістів, у віці від 30-40 років – біля 12%, у віці від 40 до 50 – біля 4%;

80% екологів – жінки;

62% екологів володіють англійською мовою на базовому рівні і на рівні, достатньому для читання спеціалізованої літератури, на розмовному і вільному рівнях – біля 17%.

86% екологів мають вищу освіту, біля 11% - неповну вищу;

32% екологів пройшли спеціалізовані курси чи мають кваліфікаційні сертифікати;

40% екологів мають водійські права категорії «В».

Джерело: Дослідницький центр порталу SuperJob.ua
ECOLOG © - Копирование материалов сайта разрешено ТОЛЬКО с АКТИВНОЙ ссылкой на источник www.ecolog.at.ua. Правила использования и копирования информации с сайта ECOLOG вы можете прочитать ->ЗДЕСЬ<-. Все права защищены. |2009-2015| Designed by BI_Group